Loxone x Solax jak na to?

Na webu nanogreen vidím, že již nabízíte nějaké řešení pro střídače od FTV firmy SOLAX. Automatizaci v domě mám přes LOXONE, 9 KWp FTV + tepelné čerpadlo + nadšení si vyladit optimalizaci spotřeby za spotové ceny. Jste schopni poskytnout nějaké hotové řešení s nastavením? Případně jak začít? Díky PČ

Dobrý den,

jsme rádi, že máte zájem o chytré řízení vaší FVE a domácnosti. Situace v NanoGreen je aktuálně taková, že plně podporujeme automatické řízení (přes náš algoritmus WaveRider) pro střídače značky Victron. Zároveň testujeme u vybraných zákazníků i střídače značky Solax a krátce po Novém roce začneme jejich chytré řízení nabízet všem zájemcům. Pokud byste měl zájem, poprosil bych vás o vyplnění následujícího dotazníku: Waverider Díky němu se vám budeme moci ozvat ihned poté, co spustíme onboarding Solaxu.

Loxone zatím nepodporujeme, ale výhledově na něm začneme také pracovat. Nicméně věříme, že by pro vás v tuto chvíli mohlo být zajímavé i samotné zefektivnění výroby a spotřeby díky našemu algoritmu WaveRider.

Rádi vám odpovíme na jakékoli další dotazy.

S pozdravem

Matěj Boháč
L2 support
Nano Green s. r. o.