Proteus - nastavení

Dobrý den,

nedaří se mi otevřít nastavení Proteus. Píše to “Něco se pokazilo. Zkuste to prosím později.”

Přihlášený jsem, živá data ze své FVE vidím. U DG mám jen výrobu, spotřebu jinde. Problém trvá delší dobu (minimálně dny, možná několik týdnů). Zkoušeno na více počítačích v různých prohlížečích. Manuální řízení FVE (i vše ostatní) vypadá plně funkčně. Problém je jen se záložkou nastavení.

Řešili jste/máte někdo stejný problém?

@Jan.Hanzlik můžeš to prosím prověřit?

Dobrý den,

vyzkoušejte prosím nyní, mělo by to už fungovat.

Děkuji a přeji hezký den.

Ano, funguje. Moc děkuji!